پروژه خود را از امروز شروع کنید09010135405

حریم خصوصی اطلاعاتی یا داده‌ای یا حفاظت داده‌ها (Data Privacy)، رابطه‌ای است بین جمع‌آوری و توزیع داده‌ها، تکنولوژی، انتظار عمومی از حریم خصوصی و مسائل قانونی و سیاسی در ارتباط با آنها. نگرانی‌ها در مورد حریم خصوصی، در هنگام جمع‌آوری و نگهداری به صورت دیجیتال یا غیر دیجیتال داده‌ها و اطلاعاتی که فردی را به صورت خاص بازشناساند، خود را نشان می‌دهد. ریشه و اساس مشکل حریم خصوصی مربوط به افشاگری نامناسب و بدون کنترل داده‌های شخصی است. مشکلات حریم خصوصی اطلاعاتی در حقیقت مربوط به منابع مختلف و متنوع داده‌ها و اطلاعات می‌باشد.

وب سایت رسمی آریانا ایده خود و تمامی پرسنل این شرکت را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کلیه یوزر ها و بازدیدکنندگان می داند و این شرکت به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما کاربران ، مشتریان ، این بیانیه محرمانگی را آماده کرده ایم. شما به عنوان مشتری ما می توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه گسترده و نامحدود جهانی اینترنت از وب سایت آریانا ایده بازدید نمائید.

اطلاعاتی که از شما موقع ثبت قرار داد ، و یا پر کردن فرم های تماس با ما خواسته میشود

این اطلاعات به صورت محرمانه نزد شرکت ثبت شده و فقط برای تایید هویت شما کاربران می باشد که درخواست های واقعی از درخواست های فیک جدا سازی شود ، اطلاعاتی که به ایمیل ما ارسال میشوند بعد از ۲۴ ساعت پاک میشوند.

افشاء اطلاعات

تمامی اطلاعات شما کاربران نزد ما محفوظ است ، یوزر نیم و پسورد تمامی بخش ها نظیر ادمین وب سایت ، بخش مدیریت سرور نظیر سی پنل ، دایرکت ادمین و بخش ایمیل کاربران پس از ارسال مدیریت به شما بهتر است تعویض شوند شرکت هیچ گونه مسئولتی در قبال لو رفتن رمز های شما که به صورت سهوی یا عمدی در اختیار دیگران قرار میگیرد ندارد. شرکت آریانا ایده تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران و مشتریان را در اختیار هیچ ارگان و یا هیچ نهادی قرار نمیدهد. تا زمانی که خود کاربر اطلاعات خود را به بیرون نشر ندهد هیچ شخصی از اطلاعات شما توسط شرکت آگاهی نخواهد یافت.

امنیت وب سایت 

آی پی و کوکی های شما کاربران در سرور های آریانا ایده ثبت شده و این کار برای جلوگیری از ورود افرادی است که با آی پی های بیگانه وارد سرور وب سایت می شوند ، به همین دلیل بخش فایروال سرور وب سایت به صورت حرفه ای ارتقاء یافته است و شما کاربران فقط با آی پی واقعی میتوانید وارد بخش سرور خود شوید و با آی پی های فیک و فیلتر شکن و حتی در بعضی شرایط وی پی اس های ویندوز برای امنیت بالا بسته شده است ، در صورتی که شما نیاز دارید با آی پی خاصی وارد سرور و یا مدیریت هاست خود شوید حتماً با مدیریت شرکت آریانا ایده هماهنگ نمائید.

کپی رایت

همه مطالب در دسترس و هر آنچه در سایت آریانا ایده مشاهده می شود جزئی از اموال شرکت آریانا ایده محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار برند آریانا ایده است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آریانا ایده محفوظ می‏‌دارد.(آریانا ایده تمام مالکیت و حقوق آرم ها، علایم تجاری، نرم افزار، رموز تجاری و وب سایت مربوط به این سامانه را برای خود محفوظ می دارد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آریانا ایده محفوظ می‏‌دارد.)